Nie mijaj życie me – największe przeboje Ireny Jarockiej

Nie mijaj życie me – największe przeboje Ireny Jarockiej

Nie Mijaj Życie Me – czyli największe przeboje Ireny Jarockiej – niepowtarzalny koncert, przepleciony wspomnieniami o polskiej piosenkarce. Wciela się w nią aktorka, wokalistka muzyki rozrywkowej o ciepłej aksamitnej barwie głosu – Magdalena Marcinkowska, której towarzyszy zespół muzyczny w składzie:

Tomasz Pala – instrumenty klawiszowe
Sylwester Sośniak – gitara
Martyna Czapska – gitara basowa
Paweł Baryczkowski – instrumenty perkusyjne

Tomasz Pala – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej. Współpracował z Martyną Jakubowicz, Grzegorzem Kapołką, od 1998 r. jest członkiem zespołu Shakin’ Dudi. Współpracuje z teatrami w Bielsku Białej oraz Czeskim Cieszynie, gdzie aranżuje i wykonuje muzykę do spektakli.

Sylwester Sośniak – gitarzysta jazzowy, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Ma na swoim koncie współpracę m.in z Justyną Steczkowską, Edytą Jungowską, Stanisławem Soyką oraz włoskim saksofonistą Carmelo Norio. W 1999 r. wydał swoją autorską płytę pt: Checkmate. Brał udział w wielu festiwalach m.in: Boom Jazz, Jazz Sessions.

Martyna Czapska – gitarzystka basowa, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracowała z wieloma polskimi, cenionymi muzykami, takimi jak: Hanna Banaszak, Alicja Majewska, Krystyna Prońko, Rudi Schubert, czy Marcin Wyrostek. Oprócz tego współpracowała m. in. z Filharmonią Opolską, Studium Wokalistyki Estradowej w Katowicach, Big-Bandem „Siemion Band”, a także Gliwickim Teatrem Muzycznym. Jej pasją jest muzyka latynoska, jazzowa i soul.

Paweł Baryczkowski – muzyk, manager, animator życia kulturalnego. Związany z grupą perkusyjną Mirosław Muzykant Ensemble, w której koncertował w Polsce i za granicą – m.in. reprezentując Śląsk na Expo 2000 oraz odbywając szereg koncertów w kraju, z muzykami takimi jak Joachim Mencel, Józef Skrzek, czy Leszek Możdżer.
W latach 2002 – 2016 był perkusistą Gliwickiego Teatru Muzycznego.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć znane utwory w zupełnie nowych popowo-soulowych aranżacjach, m. in.:

Odpływają Kawiarenki

Beatlemania Story

Wymyśliłam Cię

Mój słodki Charlie

Motylem jestem

Co mnie w Tobie zachwyciło

Nie mijaj życie me – z ostatniej płyty nagranej przez Irenę Jarocką – Małe rzeczy

Czas trwania koncertu 60 – 70 min.

FRAGMENTY KONCERTU:

Szczegóły