O nas

Home / O nas
Agencja Artystyczna theART to połączenie miłości do ludzi, muzyki i teatru!

 
Beata – aktorka teatralna i wokalistka z dużym doświadczeniem scenicznym.W 2004 roku ukończyła Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie i od tego czasu przez ponad 10 lat była aktorką Teatru Zagłębia w Sosnowcu, gdzie miała możliwość szkolić swój warsztat aktorski i poznać wielu wybitnych, profesjonalnych twórców, z którymi współpracuje teraz w swojej agencji.

Jest także absolwentką klasy fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej im. Karola Lipińskiego w Lublinie. Śpiew jest jej największą pasją – śpiewała wcześniej niż nauczyła się mówić. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej, jazzie i muzyce gospel. Była wokalistką funkowego zespołu Hi-HEAD Music, członkiem chóru żydowskiego CLIL, miała przyjemność nagrać piosenkę na płycie Marka Grechuty „10 ważnych słów”. Obecnie śpiewa w zespole ZION.

Drugie imię Beaty to PERFEKCJONISTKA, dlatego decydując się na współpracę z Agencją Artystyczną theART mają Państwo gwarancję zadowolenia i wysokiego poziomu artystycznego.

Andrzej – znakomity manager i organizator. Jest uosobieniem spokoju i opanowania, dzięki czemu znajduje najlepsze wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Jest mistrzem w tworzeniu ofert i dostosowywaniu ich do potrzeb klienta.

Andrzej to także świetny grafik, dzięki czemu do każdej organizowanej przez nas imprezy może przygotować oryginalne, nowoczesne foldery i plakaty.

Jesteśmy po to, aby realizować życzenia naszych klientów. Dlatego też oferta, którą znajdziecie Państwo na stronie internetowej może zostać zmodyfikowana w zależności od Państwa potrzeb.

Proponujemy koncerty, recitale, bajki i animacje dla dzieci, oprawę muzyczną ślubów i wesel, pokazy tańca, prowadzenie imprez i … co sobie tylko wymyślicie.

Zapraszamy do współpracy
Wypróbujcie nas!

Beata Marczewska i Andrzej Marczewski