Nad dachami Paryża

Nad dachami Paryża

FRAGMENTY KONCERTÓW:

Pod niebem Paryża

Hymn l’amour

Non, je ne regrette rien

Koncert zawierający
najpiękniejsze piosenki francuskie wszech czasów – m. in.

Milord

Piosenka starych kochanków

La Boheme

Champs Elysees

C’est Si Bon

Akordeonista

Niebo nad Paryżem

Brawo dla klauna

No je ne rerette rien

La foule

Nie opuszczaj mnie

Un Homme Et Une Femme

Podczas recitalu będzie można usłyszeć utwory takich wykonawców jak:

Edith Piaf,  Jacques  Brel, Charles Aznavour, Joe Dassin, Patachou, Yves Montand i in.

Koncert w wykonaniu Beaty Marczewskiej (wokal)

z towarzyszeniem akordeonisty Michała Kubarskiego. 

lub

pianisty (Tomasza Pali) i akordeonisty Michała Kubarskiego/Michała Opeldusa

Do utworów instrumentalnych może także zatańczyć para taneczna.

Niezapomniany wieczór!

Możecie znaleźć się z nami „Nad Dachami Paryża” 🙂

Mon Manage a Moi:

Piosenka Starych Kochanków:

Champs-Élysées:

Un homme et une femme:

Brawo dla klauna:

FRAGMENTY KONCERTÓW:

Mon Manage a Moi

Brawo dla klauna

Piosenka starych kochanków

Beata Marczewska – wokalistka i aktorka, pracująca przez ponad 10 lat w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i Szkołę Aktorką Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Występowała w wielu programach telewizyjnych, filmach kręconych dla BBC i różnych teatrach w Polsce, m. in. w Teatrze Nowym w Łodzi, Teatrze Apriori i Teatrze Kotłownia. Wokalistka funkowego zespołu Hi-Head Music, nagrała piosenkę na płycie Marka Grechuty „10 ważnych słów”. Specjalizuje się w piosence aktorskiej, francuskiej, żydowskiej oraz jazzie. Od 9 lat prowadzi własną Agencję Artystyczną theART – produkuje koncerty, przedstawienia teatralne i programy kabaretowe, które prezentuje widowni w Europie.

Michał Kubarski – absolwent Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie akordeonu prof. AM Marka Andryska. Zdobywał laury na konkursach ogólnopolskich jak i podczas festiwali międzynarodowych (m. in. Austria, Węgry, Litwa, Słowacja, Niemcy, Włochy). Otrzymał również Stypendium „Agrafki Muzycznej” organizowanej przez Fundację J&S Pro Bono Poloniae (2007/2008), Stypendium Krajowego Funduszu na rzecz dzieci (2010/2011), Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010/2011),Stypendium Rektora AM w Katowicach w latach 2013/2014 i 2014/2015 oraz Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (2014/2015). Występował solo z orkiestrami pod batutą takich dyrygentów jak Szymon Bywalec, Sławomir Chrzanowski czy Jan Wincenty Hawel. Od wielu lat gra na akordeonie marki PIGINI uznawanej za najlepszą na świecie.

Tomasz Pala – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Członek zespołu Shakin’ Dudi. Grał z Martyną Jakubowicz, Robertem Chojnackim. Współpracuje z zespołem Indialucia łączącym muzykę flamenco z hinduską; z zespołem tym koncertował w Rosji oraz Indiach. Współtwórca „Duetu fortepianów dwóch” czyli komedii granej na fortepianach.

Michał Opeldus – akordeonista, absolwent Akademii Muzycznej im. K.Szymanowskiego w Katowicach w klasie Marka Andryska. Wraz z zespołami „Ars Harmonica Trio”, SZPiT „Silesianie”, „Mood Time Quintet” koncertował w Polsce i za granicą m.in. w Niemczech, Austrii, Danii, we Włoszech, na Litwie, Łotwie, Estonii, Rumunii. Obecnie prowadzi działalność pedagogiczną w Państwowej Szkole Muzycznej w Chorzowie i Katowicach. Jest prezesem Chorzowskiego Stowarzyszenia Artystycznego „Evviva l’arte”.

Project details