TSA Acoustic Trio

TSA Acoustic Trio

TSA Acoustic Trio to zespół znakomitych muzyków jazzowych, absolwentów Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

Wykonują różne gatunki muzyczne w swoich aranżacjach i stawiają duży nacisk na improwizację. Dzięki temu każdy ich występ jest niepowtarzalny i nie można się z nimi nudzić.

Adam Snopek – piano

Arkadiusz Kaliński – saksofon

Ronald Tuczykont – kontrabas

Adam Snopek

Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I nagrody Międzynarodowego Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii. Pianista i aranżer Teatru Śląskiego w Katowicach.

Arkadiusz Kaliński 

Absolwent Wydziału  Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Krakowie. Współpracował z Capella Cracovienssis oraz z Teatrem Sztuki Współczesnej w Krakowie. Saksofonista grup The Stage,  Dwie Korony oraz Kompilacja, wielokrotnie angażowany jako muzyk sesyjny. Na co dzień nauczyciel saksofonu w szkole muzycznej.

Ronald Tuczykont

Muzyk jazzowy , kompozytor. Studiował na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej katowickiej Akademii Muzycznej, bral udział w licznych festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą (Silesian Jazz meeting, Praha Jazz Festival, Petrovac Jazz Festival i wiele innych). Współpracował z wieloma światowej sławy muzykami jazzowymi m.in Tom Pereira, Twerrence Ngassa, Carmelo Iorio.

 

POSŁUCHAJ FRAGMENTU KONCERTU:

Project details