Psychoterapia czyli seks w życiu człowieka – Jacek Chmielnik

Psychoterapia czyli seks w życiu człowieka – Jacek Chmielnik

Nietypowa, interaktywna komedia mówiąca o temacie ponadczasowym jakim jest seks.

Akcja sztuki rozgrywa się podczas wykładu psychoterapeuty. Scenariusz wykładu wymyka się jednak spod kontroli, co powoduje liczne, zabawne zwroty akcji. Z drugiej strony rozważania o seksie są pretekstem do refleksji nad dzisiejszymi Polakami.

Uśmiech prawdziwy powstaje przez jednoczesne pobudzenie wielkiego mięśnia jarzmowego, zwanego mięśniem radości oraz mięśni okrężnych powiek, które nazywają się mięśniami życzliwości. Uśmiech dostrzega się u ludzi spontanicznie przeżywających radość. Właśnie taki szczery, prawdziwy uśmiech gwarantują Państwu radośni,weseli aktorzy: pełen autentycznego góralskiego temperamentu Marian ,,Dudek” Bodziony i zdecydowany, stanowczy Kaszub -Tomasz Czajka. Ich spotkanie nie było przypadkowe. Długo dojrzewali, aby razem zagrać w znakomitej komedii Jacka Chmielnika ,,Psychoterapia czyli seks w życiu człowieka”, w której o często intymnych sprawach opowiadają lekko, łatwo i przyjemnie.

Dzień bez uśmiechu jest dniem straconym, więc nie traćcie Państwo dnia…   Zapraszamy 🙂

Tomasz Czajka – absolwent Studium Sztuki Filmowej i Technik Telewizyjnych (Camerimage Film School) w Toruniu. W 2001 r. zdał egzamin eksternistyczny i uzyskał tytuł aktora dramatu. W latach 1999-2014 związany na stałe z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. Ważniejsze role: Artur w Tangu, Kuba w Pętli, Wacław w Zemście, Tartufe w Świętoszku, Vladimir w Czekając na Godota, Sergiusz Basow w Letnikach, Asasello w Mistrzu i Małgorzacie, Erik Larsen w Wariacjach enigmatycznych.

Marian ,,Dudek” Bodziony – od 20 lat na deskach teatrów w Krakowie. W 2010 r. otrzymał eksternistycznie dyplom aktora dramatu. Ważniejsze role: Józef K. w Procesie, Reżyser w Scenariuszu dla trzech aktorów, Zapowiadacz w …a diabłu ogarek, Papkin w Zemście, Marlowe w Jądrze ciemności, Mateusz Lewita w Mistrzu i Małgorzacie, Wujek w Kartotece, Miron w Pamiętniku z Powstania Warszawskiego.

Fragmenty spektaklu:

Project details