Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Laser Man Show & Extreme Fakir Show

27 sierpnia 2023 @ 21:30 - 22:00

Futurystyczny spektakl świetlny z wykorzystaniem widowiskowych efektów świetlnych oraz nowoczesnej technologii laserowej. Artysta posługując się najnowocześniejszym programowalnym sprzętem ledowym zmieniającym kolory w rytm muzyki tworzy w trakcie pokazu piękne trójwymiarowe obrazy oraz multiplikuje i załamuje wiązki laserowe silnej mocy tworząc wspaniałe przestrzenne kompozycje.

Profesjonalny iluzjonista, ekstremalny fakir, pierwszy w historii Polski połykacz mieczy, rekordzista świata, wielokrotny rekordzista Polski, czterokrotny uczestnik i półfinalista programu „Mam Talent”, okrzyknięty przez media „Polskim Houdinim”. Artysta zachwyca nieprawdopodobnymi umiejętnościami z pogranicza ekstremalnej iluzji oraz nowoczesnych sztuk fakirskich oferując jedyny w Polsce pokaz połykania mieczy, ekstremalnego połykania ognia i spektakularnych uwolnień. Podczas widowiska nie zabraknie również szkła, gwoździ, ostrych jak brzytwa noży, pięknych asystentek i przede wszystkim – kontaktu z publicznością. To właśnie dzięki doskonałej interakcji i angażowaniu publiczności pokaz perfekcyjnie wpisze się w agendę każdego wydarzenia.

Extreme Fakir Show jest doskonałą propozycją na imprezy integracyjne, imprezy firmowe, imprezy plenerowe i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest pełne emocji, niespotykane widowisko.

WIĘCEJ O PROGRAMIE WIĘCEJ O PROGRAMIE

Szczegóły

Data:
27 sierpnia 2023
Godzina:
21:30 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,